O nás

Specializujeme se na spolupráci s neslyšícími

Specializujeme se na realitní spolupráci s neslyšícími, kterým jsme připraveni poskytnout kompletní poradenství a služby při nákupu, prodeji či pronájmu nemovitosti. Na rozdíl od jiných realitních kanceláří si uvědomujeme, že psaná čeština je pro neslyšícího v podstatě cizí jazyk, který pro neslyšícího nemusí být vždy zcela srozumitelný, zvláště jedná-li se o složité právní texty, jakými jsou smlouvy týkajících se nemovitostí. S prací s neslyšícími máme bohaté zkušenosti, spolupracujeme s tlumočníky, kvalifikovanými advokáty i finančními poradci, kteří mají zkušenosti s poskytováním služeb neslyšícím.

Za účelem poskytnutí realitních služeb zajistíme komunikaci prostřednictvím tlumočníka, a to prostřednictvím webové platformy nebo osobních schůzky v naší realitní kanceláři. Neslyšící osoby proto nemusí mít žádný ostych, vše připravíme od A do Z k plné spokojenosti našich klientů.


Naším cílem pak je provést klienta náročnými procesy, jakým jsou prodej, koupě nebo pronájem nemovitostí a poskytnout jim tak účinnou pomoc. Ať už jde o koupi nebo pronájem nemovitosti, vždy se jedná o velkém množství peněz, často jde o celoživotní úspory. Jedná se o jedná o komplikované finanční a právní transakce, které jsou náročně a těžko srozumitelné i pro slyšícího člověka. Pro neslyšící jsou pak tyto transakce z důvodu jejich handicapu o to náročnější.

 

V JAKÝCH OBLASTECH VÁM MŮŽEME POMOCI?

☑  Nákup

☑  Prodej

☑  Odhad nemovitosti

☑  Pronájem

Rychle a spolehlivě

Podrobná dokumentace

Spolupráce s klienty

Konzultace