Prodej nemovitosti

Zjistěte ceny vaši nemovistosti a získejte nezávaznou nabídku služeb...

☑ specifikujte vaši nemovitost

☑ získejte zdarma cenový odhad

☑ vše z pohodní domova

Jak probíhá prodej?

Máte zájem prodat Vaší nemovitost? Zjistěte předem cenu Vaší nemovitosti a získejte nezávaznou nabídku našich služeb.

Jak probíhá získání cenové nabídky?

Nejdříve ve webovém formuláři specifikujete svou nemovitost a vyplníte kontaktní údaje. Poté získáte zdarma cenový odhad a obdržíte nezávaznou nabídku našich služeb. Pokud Vás nabídka zaujme, domluvíme si schůzku v naší kanceláři na které zajistíme účast tlumočníka do znakového jazyka. Na schůzce probereme všechny potřebné záležitosti a pomůžeme Vám prodat Vaší nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Jak probíhá prodej:

Pokud se rozhodnete ve spolupráci s námi Vaši nemovitost prodat, Vaši nemovitost odborně neceníme, nafotíme a inzerujeme na nejsledovanější realitních serverech. Dále zajistíme veškerý potřebný servis od prohlídek se zájemci, až po zajištění všech potřebných smluv, které Vám připraví naši spolupracující advokáti přesně podle Vašich potřeb. Samozřejmostí je i zajištění advokátní úschovy kupní ceny pro co největší bezpečnost prodeje.

Jsme schopni najít řešení i pro velmi komplikované právní situace, např. je prodávaná nemovitost v exekuci, kdy je zatížená věcným břemenem, nebo kdy prodej ztěžují komplikované spoluvlastnické vztahy.

Při prodeji s naší realitní kanceláří provizi vždy platí kupující.

Cenový odhad - formulář